Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj...

Postępowania do 130 tys. zł

15.Wykonanie usługi mycia okien na wysokości wraz z ramami i parapetami, od wewnątrz i z zewnątrz w Oddziale Leczniczo-Rehabilitacyjnym dla Dorosłych oraz dla Dzieci i Młodzieży dla potrzeb Beskidzkiego Zespołu Leczniczo-Rehabilitacyjnego Szpitala Opieki Długoterminowej w Jaworzu.

14. Wykonanie przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu instalacji sygnalizacji pożaru i oddymiania oraz bram kurtynowych dla potrzeb Beskidzkiego Zespołu Leczniczo-Rehabilitacyjnego Szpitala Opieki Długoterminowej w Jaworzu, a w tym:

a) kompletnej instalacji sygnalizacji automatycznej pożaru SSP/SAP

b) kompletnej instalacji oddymiania i klap przeciwpożarowych,

c) bram kurtynowych.

12. Przegląd, konserwacja i serwis agregatów prądotwórczychː a) model: FOGO, typ: FI 130 AG na Oddziale Leczniczo-Rehabilitacyjnym dla Dzieci i Młodzieży Beskidzkiego Zespołu Leczniczo – Rehabilitacyjnego Szpitala Opieki Długoterminowej w Jaworzu, b) model:GAPPA, typ:HPW - 120 kW na Oddziale Leczniczo-Rehabilitacyjnym dla Dorosłych Beskidzkiego Zespołu Leczniczo-Rehabilitacyjnego Szpitala Opieki Długoterminowej w Jaworzu.

11.Zakup i dostawa materiałów jednorazowego użytku, materiałów opatrunkowych i aspiracyjno-próżniowego zamkniętego systemu do pobierania krwi dla potrzeb Beskidzkiego Zespołu Leczniczo - Rehabilitacyjnego Szpitala Opieki Długoterminowej w Jaworzu, z podziałem na 3 części.

9. Wykonanie kontroli jednorocznej stanu technicznego i przydatności do użytkowania obiektów budowlanych oraz kontroli instalacji elektrycznych i piorunochronnych oraz przewodów kominowych budynków przynależnych do Beskidzkiego Zespołu Leczniczo-Rehabilitacyjnego Szpitala Opieki Długoterminowej w Jaworzu z podziałem na 3 części.

8. Zakup i dostawa środków dezynfekcyjnych dla potrzeb Beskidzkiego Zespołu Leczniczo - Rehabilitacyjnego Szpitala Opieki Długoterminowej w Jaworzu.

7. Zakup i dostawa leków dla potrzeb Beskidzkiego Zespołu Leczniczo- Rehabilitacyjnego Szpitala Opieki Długoterminowej w Jaworzu.

 

 

 

 

 

 Archiwum postępowań